Praca Pielęgniarka szkolna - atrakcyjne wynagrodzenie, Warszawa

Portal-medica.pl

Warszawa (Wilanów), mazowieckie

Opis stanowiska pracy

British Primary School of Wilanów jest młodą, szybko rozwijającą się szkołą
realizującą zarówno podstawę programową brytyjską, jak i polską.

Pielęgniarka szkolna

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Zatrudnimy osobę na stanowisko pielęgniarki szkolnej, oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Zatrudnienie planowane od 21 sierpnia 2017 r. - w tym terminie rozpoczyna się szkolenie kadry i nowy trymestr szkolny.

Szukamy osoby, która:

  • posiada wykształcenie wyższe kierunkowe – pielęgniarstwo  środowiska wychowania I nauczania,
  • ma doświadczenie w pracy szkolnej,
  • lubi pracę z dziećmi,
  • jest kreatywna, uśmiechnięta,
  • posługuje się  j.angielskim w stopniu komunikatywnym.

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia