Praca Pielęgniarka Instrumentariuszka / Pielęgniarz Instrumentariusz

Portal-medica.pl

Otwock, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock to nowoczesne, kompleksowe, prywatne Centrum Medyczne. Oferuje kompleksową i profesjonalną obsługę pacjentów przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego. Zatrudniamy wielu wybitnych lekarzy specjalistów oraz wykwalifikowany zespół pielęgniarski.

W związku z dynamicznym rozwojem szpitala poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pielęgniarka Instrumentariuszka / Pielęgniarz Instrumentariusz

miejsce pracy- Otwock,

Wymagania:

  • minimum 2 - letnie doświadczenie w pracy zawodowej  na bloku operacyjnym,
  • ukończony kurs specjalistyczny lub kwalifikacyjny w zakresie pielęgniarstwa operacyjnego,
  • zdolności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,
  • umiejętność podejmowania szybkich i samodzielnych decyzji,

Oferujemy:

  • komfortowe warunki pracy w prężnie rozwijającej się placówce oraz najnowocześniejszym technologicznie ośrodku medycznym w Polsce,
  • atrakcyjne, stabilne warunki zatrudnienia,
  • rozwój zawodowy i naukowy,
  • uczestnictwo w budowie sukcesu firmy o zasięgu ogólnoeuropejskim.

Dodatkowe informacje:

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia