Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Praca od zaraz!

Miejsce pracy: Wronki

ZADANIA
PRACOWNIK MONTAŻU:

  • praca przy linii montażowej;
  • montowanie poszczególnych elementów pralek i lodówek;
  • czynności porządkowe na stanowisku pracy;

PRACOWNIK MAGAZYNU I OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO:

  • obsługa produkcji- wydawanie opakowań
  • przyjmowanie wyrobów gotowych
  • umieszczanie wyrobów na regałach wysokiego składowania
  • przygotowywanie wysyłek

OPERATOR MASZYNY- do przyuczenia:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • realizowanie zleceń produkcyjnych,
  • kontrola jakości wyrobu gotowego,
  • pakowanie.

WYMAGANIA

  • chęć do pracy w systemie zmianowym;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • Operator Wózka Widłowego- aktualne uprawnienia

OFERUJEMY
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełen etat - wszystkie składki są odprowadzane do ZUS,
  • Możliwość podjęcia długofalowej współpracy - początkowy okres zatrudnienia przez Adecco Poland, następnie możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez Klienta,
  • Wynagrodzenie zawsze na czas,
  • Wynagrodzenie: podstawa plus premie,
  • Praca w systemie dwuzmianowy: 6.00 - 18.00, 18.00 - 6.00
  • Darmowy transport: Ryczywół, Wągrowiec, Szamotuły, Drezdenko,Wałcz, Rogoźno, Pniewy, Oborniki, Czarnków, Trzcianka, Międzychód, Sieraków, Gołańcz, Mirosławiec, Piła, Krzyż Wlkp.,Chodzież i okolice;
  • nagrody dla pracowników tygodnia, miesiąca i roku;
  • dodatkowe benefity dla PT;

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

I ty możesz zostać rekruterem. Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej !!!

Numer referencyjny: 15/06/2018/SEP/JP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.