Praca od zaraz -MAGAZYN- darmowy transport

LeasingTeam Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Nr ref.: 0023555
Rodzaj pracy: Umowa cywilnoprawna

Zakres obowiązków:

• wykonywanie otworów w materiałowych przegrodach regałów( PRACA RÓWNIEŻ DLA KOBIET)
praca fizyczna;

Oczekiwania:

• Dobra organizacja czasu pracy oraz sumienność i dokładność;
• Sprawność fizyczna;
• Chęć do pracy;

Oferta:

Pracując z nami otrzymasz:

Umowę zlecenie;
Stawkę godzinowa 19,50 zł brutto;
• Pracę w systemie 2-zmianowym (6:30-17:00 ; 18:00-4:30)
• Dojazd do miejsca pracy zapewniony przez Pracodawcę (Centrum Pomorzany, Niebuszewo Dworzec, Chojna, Pogodno -Gumieńce, Szczecin Dąbie, Police, Choszczno, Drawsko Pomorskie, Lipiany, Gryfice, Kalisz Pomorski, Gorzów Wielkopolski)
• Pracę w młodym zespole;
• Przyjazną atmosferę pracy.

Zostaw swoje CV. Rekrutacja jeszcze w tym miesiącu!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.