Praca Niania z zamieszkaniem w UK / Belgravia Londyn / lipiec 2017

Prowork.PL

Belgravia Londyn / Anglia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca niania z zamieszkaniem Belgravia / Londyn od lipca 2017. ProworkPl w imieniu klienta z Anglii prowadzi nabór na stanowisko niani / opiekunki do dzieci. Wymagane dobre doświadczenie na podobnym stanowisku oraz dobry angielski. Jeśli chcesz pracować jako niania / opiekunka do dzieci w Anglii zarejestruj się na naszej stronie i przyślij CV.

Dla naszego klienta, rodziny brytyjskiej mieszkającej w Londynie poszukujemy niani / opiekunki do 20 miesięcznego chłopca.

Praca w Wielkiej Brytanii jako Niania polega na świadczeniu opieki nad dziećmi i /lub pomocy rodzinie w codziennych obowiązkach domowych. Rodzina brytyjska oferuje zatrudnienie połączone z bezpłatnym zamieszkaniem (live- in) i wyżywieniem. Główne obowiązki w pracy jako Niania to zapewnienie profesjonalnej i troskliwej opieki nad 20 miesięcznym chłopcem. Pracodawca oczekuje od kandydatki dobrego doświadczenia w opiece nad małymi dziećmi jako niania czy np. opiekunka w żłobku czy przedszkolu.

Wymagania

Dobra znajomość j. angielskiego
Minimum 2-3 letnie doświadczenie związane z opieką nad małymi dziećmi jako niania czy Au Pair, nauczaniem, opieką medyczną lub prowadzeniem domu.
Wykształcenie związane z nauczaniem czy opieką medyczna będzie dodatkowym atutem
Referencje od poprzednich pracodawców

Warunki
Roczny kontrakt z rodziną brytyjską ( 40 godz. tydz.)
Bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i wyżywienie
Wynagrodzenie - 350 funtów netto /tydzień
Umowa podpisywana bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim

Procedura rekrutacyjna
Jeśli masz doświadczenie jako niania i chcesz pracować w Wielkiej Brytanii od lipca 2017, zarejestruj się na naszej stronie i prześlij CV w j. angielskim.

ProworkPL Profesjonalny dobór personelu do opieki
ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa
Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy za granicą.

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne