Plus Kadra Sp. z o.o.
Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Praca na wakacje

Miejsce pracy: Kolbuszowa

Zadania:
• pakowanie wyrobów i produktów
• sortowanie produktów
• utrzymywanie czystości w miejscu pracy

Wymagania:
• sumienność i zaangażowanie
• gotowość do podjęcia pracy w sezonie lipiec - sierpień (z możliwością przedłużenia)
• dobry stan zdrowia i sprawność fizyczna (praca stojąca)
• gotowość do podjęcia pracy na podstawie umowy zlecenie

Oferujemy:
• oferta kierowana jest dla uczniów od 18 roku życia i studentów
• 13 zł za godz. brutto

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.