Praca na wakacje dla operatora UDT pół etatu - 25 zł/h - Sosnowiec

INTERIMAX APT Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako:

Magazynier /operator wózka widłowego z UDT (na pół etatu)
Miejsce pracy / miejscowość: Sosnowiec ul. Sokolska

Zadania:

- kompletacja towaru
- obsługa wózka widłowego (wymagane UDT)
- realizacja zamówień

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową - OD ZARAZ
- atrakcyjne wynagrodzenie - 26 zł brutto za godzinę pracy
- pracę OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU

Wymagania

Wymagania:

- odpowiedzialność
- komunikatywność
- zaangażowanie i motywacja do pracy
- uprawnienia UDT

Jeśli jesteś zainteresowany/a powyższą ofertą prześlij nam swoje aktualne opisowe CV - oddzwonimy ekspresowo!

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Przyjmuję do wiadomości, że:

Administratorem danych pozyskanych w trakcie procesu rekrutacyjnego jest HRBC Group Sp. z o.o. Dane będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Przesłanie do nas zgłoszenia rekrutacyjnego będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo cofnięcia wyrażonej zgody. Pełną informacje o przetwarzaniu danych osobowych, znajdą Państwo na stronie internetowej www.interimax.com w zakładce Polityka Prywatności.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2021
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2-3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Praca na magazynie