Praca na wakacje - dla kobiet i mężczyzn - od zaraz!!!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Ostrów Wielkopolski, dolnośląskie

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
Kim jesteśmy?
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dlaczego warto u nas pracować?
Ważna jest dla Ciebie pasjonująca i rozwijająca praca? Jednocześnie cenisz bezpieczeństwo, zasady fair play i dobrą atmosferę? My też tak mamy, dlatego pracujemy w Adecco! Też chcesz? Dołącz do naszego zespołu!

Zakres obowiązków:
chęć do podjęcia pracy w okresie wakacyjnym
• obsługa maszyn, urządzeń produkcyjnych
• montaż gotowych elementów
• pomoc przy produkcji/proste prace fizyczne

Oczekiwania:
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• zdolności manualne
• dokładność i sumienność w wykonywaniu czynności

Oferujemy możliwość pracy tymczasowej na następujących warunkach:
• Zatrudnienie od zaraz na okres wakacji (choć nie tylko!)
Pracę dla kobiet i mężczyzn
• Umowę o pracę na pełen etat
• Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + dodatki i premie)
• Podwyżki po 3-ech i 6-ciu miesiącach współpracy
• Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży

TWOI ZNAJOMI SZUKAJĄ PRACY NA WAKACJE??? POLEĆ ICH DO NAS!!!
ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS SMS O TREŚCI PRACA - ODDZWONIMY!

Numer referencyjny: MF/2017/05/30/AP
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.