OTTO Work Force OTTO Work Force

Praca na recepcji

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o to jedna z wiodących firm z branży Agencji Pracy i doradztwa personalnego oferująca pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy Kandydatów do obsługi recepcji na czas nieobecności pracownika.

Umowa zlecenia od 2 do 6 lipca.

Zakres obowiązków:

• Odbiór, nadawanie i rejestracja korespondencji –Excel i Amodit

• Przekazywanie korespondencji adresatom

• Odbieranie oraz przełączanie połączeń telefonicznych

• Wprowadzanie dokumentów kosztowych do systemu

• Obsługa gości i spotkań firmowych, przygotowywanie kawy/herbaty

• Wsparcie administracyjne dla pracowników biura

• Przegląd korespondencji z firmowej skrzynki mailowej

• Obsługa urządzeń biurowych

Oferujemy:
-umowę zlecenia

-atrakcyjną stawkę godzinową

-zdobycie doświadczenia

*Godziny pracy 8:30-17:30 z godzinną przerwą.

Wymagania:

• Znajomość pakietu MS Office

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

• Wysoka kultura osobista

• Mile widziane doświadczenie w pracach administracyjno -biurowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.