Seito Polska Sp. z o.o.

PRACA NA PRODUKCJI

Miejsce pracy: Warszawa Targówek

OBOWIĄZKI

  • Pakowanie produktu gotowego w kartony
  • Paletyzowanie produktu
  • Przygotowywanie taśm do materiałów potrzebnych do produkcji pieluszek
  • Dbałość o jakość produktów zgodnie ze standardami firmy
  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy

OCZEKIWANIA

  • Chęć do pracy w systemie zmianowym (dyspozycyjność w tygodniu lub w weekendy)
  • Zdyscyplinowanie i sumienność
  • Mile widziany status ucznia lub studenta
  • Nie wymagamy doświadczenia

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie dla pracowników oraz ich rodzin
  • Prywatną opiekę medyczną i/lub kartę sportową
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia w systemie 3-zmianowym wg. elastycznego grafiku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.