ManpowerGroup Sp. z o.o.

Praca na produkcji

Miejsce pracy: Bielawa, Strzelin, Dzierżoniów, Sobótka

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie - pracując z nami zyskujesz!
• Rozbudowany system wynagrodzenia + gwarantowane premie regulaminowe - Twój wkład w pracę będzie dodatkowo wynagradzany
Darmowy dojazd z wielu miejscowości, m.in. Wrocław, Strzelin, Niemcza, Sobótka, Bielawa, Dzierżoniów, Ziębice, Henryków i wiele innych!
Pracę zaczniesz od zaraz! Wystarczy przyjść na spotkanie
Możliwość wyboru systemu pracy!
System dodatków pozapłacowych - ubezpieczenie grupowe, karta sportowa i inne benefity
• Jest to stabilne miejsce pracy, a dzięki współpracy z naszym zespołem będziesz chciał zostać tu na dłużej

Zadania:
• Wykonywanie prac produkcyjnych - pakowanie gotowych wyrobów
• Dbanie o porządek na stanowisku pracy
• Bieżąca obsługa maszyn

Wymagania:
• Chęć i motywacja do pracy
• Aktualne badanie sanitarno-epidemiologiczne - lub gotowość do wyrobienia!
• Dyspozycyjność min. 3 dni w tyg.

ZADZWOŃ 882 189 752 lub APLIKUJ
Oferta dotyczy pracy tymczasowej z możliwością długofalowej współpracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials