Praca na produkcji z DARMOWYM dojazdem- 22 zł brutto/h!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Wągrowiec, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Wągrowiec

Poszukujesz stabilnego zatrudnienia?

Chcesz otrzymywać dobre wynagrodzenie,zawsze na czas?
Nie czekaj dłużej i aplikuj właśnie na nasze ogłoszenie!

Miejsce pracy: Poznań- zapewniamy DARMOWY DOJAZD!

Co możemy Ci zaoferować?
• jeden darmowy posiłek w ciągu dnia pracy,
• wynagrodzenie miesięczne od 2600 zł netto!
• zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę Tymczasową z realną możliwością przejęcia przez klienta,
• DARMOWY DOJAZD!
Trasa: Wągrowiec - Skoki - Sławica - Murowana Goślina (rynek) - Czerwonak - Poznan

Od Ciebie wymagamy:

• gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym,
• motywacji do pracy i chęci do nauki nowych umiejętności,
• doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane.

Twoje obowiązki na stanowisku:

• obsługa maszyn (po wcześniejszym przeszkoleniu),
• kontrola ilościowa i jakościowa wyprodukowanych produktów
• prace produkcyjne na działach zajmujących się między innymi: montażem oraz produkcją poszczególnych komponentów.

Zainteresowany? Aplikuj i poleć ofertę znajomym! Szukamy więcej osób!

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Numer referencyjny: PPD/07/2019/PZN
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.