Praca na produkcji w Mikołowie - od zaraz / cały etat lub weekendy

Akcja Job

Mikołów, śląskie

Miejsce pracy: Mikołów

GRUPA AKCJA JOB

SFS Projects - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 18827

dla swojego Klienta, poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Zakres zadań:

  • Praca przy produkcji transformatorów,
  • Cięcie i składanie rdzeni, nawijanie uzwojeń, montaż
  • Sprawdzanie parametrów elektrycznych transformatorów na stacji prób

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Dyspozycyjność, sumienność, dobra organizacja pracy
  • Mile widziana podstawowa znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • pracę w systemie III zmianowym od pon do pt
  • Wynagrodzenie w wysokości: 2900 brutto pierwszy miesiąc, 3000 brutto drugi miesiąc + 50% premii, 3000 brutto +100% premii trzeci miesiąc
  • premia miesięczna w wysokości ok. 600 zł brutto
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.