Praca na produkcji uszczelek samochodowych

MM Work Force Sp. z o.o.

Środa Wielkopolska, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

MM Work Force Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijającą się agencja pracy (KRAZ 11601) na rynku Polskim, Niemieckim i Ukraińskim. Nasza Firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego.

Miejsce pracy: Śnieciska/Brzostek koło Środy Wielkopolskiej

Obowiązki:

Praca polega na produkowaniu uszczelek gumowych przeznaczonych do aut samochodowych. Produkowanie odbywa się za pomocą wtryskarek.

Wymagania:

a) Praca dla Kobiet i Mężczyzn;
b) dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany
c) zaangażowanie do pracy;
d) zdolności manualne.
e) szybkiego uczenia się
f) skrupulatnego wykonywania swoich obowiązków

Oferujemy:

a) Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
b) Wynagrodzenie 13,90 zł brutto za godzinę
c) Dopłata za pracę w nocy oraz nadgodziny zgodnie z kodeksem pracy.

Prezentacja firmy

MM Work Force jest agencją doradztwa personalnego wyspecjalizowan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji