Praca na Produkcji - Umowa o Pracę - Warszawa

INTERIMAX APT Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX jest częścią grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Aktualnie dla naszego klienta- czołowego polskiego producenta artykułów gospodarstwa domowego z tworzyw sztucznych, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako:

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
•obsługa maszyny produkującej artykuły z tworzyw sztucznych
•odbiór produktu
•metkowanie
•układanie w kartonie.

Wymagania

•motywacja i chęć do pracy
•doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych
•praca w systemie trzyzmianowym.

Oferujemy:
•umowę o pracę
•Stawkę godzinową - dzienna 17,00 zł brutto/h, stawka nocna 19,00 zł brutto/h
•dobrą lokalizację.
•stabilność zatrudnienia.

Przyjmuję do wiadomości, że:
1. Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilskiej 100.
2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.
3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.
4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.
6. Podanie danych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
17PLN - 19PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji