Praca na Produkcji - Umowa o Pracę - Będzin

INTERIMAX APT Sp. z o.o.

Będzin, śląskie

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX jest częścią grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Aktualnie dla naszego klienta- czołowego polskiego producenta artykułów gospodarstwa domowego z tworzyw sztucznych, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako:

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Będzin (Śródmieście)

Zakres obowiązków:

- Praca na produkcji na automatach. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego z tworzywa sztucznego.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pracę u renomowanego pracodawcy o ugruntowanej pozycji na rynku
- Stawkę godzinową - dzienna 17,00 zł brutto/h, stawka nocna 19,00 zł brutto/h (plus dodatek kodeksowy 20%)
- bardzo dobre warunki dojazdu do zakładu

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą – APLIKUJ DO NAS! Zanim prześlesz CV zapoznaj się z poniższą informacją:

Wymagania

- dyspozycyjność ( praca w systemie 3 zmianowym) - 06:00-14:00; 14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00
- motywacja i chęć do pracy
- umiejętności manualne

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
17PLN - 19PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji