Praca na produkcji także bez doświadczenia (premia do 800 zł/mc)

Agencja Zatrudnienia KS Service

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

GWARANTUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie dwuskładnikowe składające się z podstawy (stawki 13,10 zł/h brutto) oraz wysokiej premii nawet do 800 zł brutto (za obecność, pracę brygadową oraz wydajność)
  • Odzież roboczą oraz niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków
  • Wsparcie przełożonych i przyjazną atmosferę w pracy

OCZEKUJEMY:

Praca odpowiednia dla kobiet i mężczyzn niezależnie od wieku i posiadanego wykształcenia. Od kandydatów oczekujemy dyspozycyjności i gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym (4-brygadowym), dokładności, zdolności manualnych, bardzo dobrego wzroku oraz zaangażowania w pracę. Nie wymagamy doświadczenia!

TWOJE ZADANIA:

Główne obowiązki, to przeprowadzanie wstępnej kontroli jakości (wyszukiwanie wad na produkcie), raportowanie problemów jakościowych, usuwanie ostrych pozostałości materiału na produktach, a także pakowanie produktów

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.