Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Praca na produkcji - szlifowanie zbiorników

Miejsce pracy: Wrocław, Krzeptów, Smolec, Samotwór, Lutynia, Gałów

Dla jednego z naszych Klientów - firmy produkującej wysokiej jakości sprzęt rolniczy - poszukujemy 2 osób do pracy na stanowisku Szlifierz / Polerowacz.

Co możesz zyskać, przesyłając nam swoją Aplikację?

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku i wolne weekendy
  • Kartę sportową
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Obiady w restauracji pracowniczej opłacane przez pracodawcę
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + do 15% premii
  • System poleceń pracowniczych (do 2000 pln brutto za polecenie pracownika)
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury organizacji

Twój zakres obowiązków obejmowałby:

  • Prace wykończeniowe - szlifowanie i polerowanie konstrukcji oraz elementów
  • Wykonywanie drobnych prac ślusarskich i obróbczych blach: przygotowanie elementów do spawania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Zdolności obsługi elektronarzędzi (szlifierki kątowe i trzpieniowe)
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego
  • Braku przeciwwskazań do pracy w zbiornikach zamkniętych i na wysokości
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym we Wrocławiu.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Spodobała Ci się nasza oferta? Poleć ją swojemu znajomemu! Poszukujemy 2 pracowników!

Zapraszamy również na cotygodniowe giełdy pracy organizowane w biurze Adecco we Wrocławiu, znajdującym się na ulicy Świętego Mikołaja 72 (wejście od strony ulicy Rzeźniczej) - w każdy poniedziałek i w każdą środę o godzinie 11:00.

Numer referencyjny: SZ/11/2018/WRC/MZ
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.