Praca na produkcji - stała / umowa o pracę / OD ZARAZ

Logart

Łowicz, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma produkcyjna, znajdująca się w Elżbietowie szuka nowych osób do pracy na stanowiska:

• Pracownik Manualny

• Operator maszyn produkcyjnych (pełne przyuczenie)

Miejsce pracy: Elżbietów (DARMOWY DOJAZD DO PRACY Z Żyrardowa, Sochaczewa i Łowicza).

Oferujemy:

• Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

• Wynagrodzenie

• Pracownik manualny - 18,00 zł - 20,00 zł za godzinę.

• Operator maszyn - 20.00 zł - 24.00 zł za godzinę.

• Dodatek nocny około 3 zł do godziny

• Pracę od poniedziałku do piątku na 3 zmiany (możliwe nadgodziny i prace w soboty = 50%, 100%).

• Darmowy dojazd do/z pracy.

• Ubrania pracownicze itp.

• Stałe zatrudnienie.

• Legalizujemy w pełni pracę i pobyt Obcokrajowcom w Polsce.

• Dla osób nie posiadającym noclegu, firma zapewnia zakwaterowanie.

Wymagania

• Sprawności do wykonywania czynności manualno-fizycznych.

• Chęci do pracy.

• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Osoby zainteresowane prosimy o APLIKOWANIE przez poniższy link (nie posiadasz CV, w formularzu podaj numer telefony i imię nazwisko ODDZWONIMY).

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
18PLN - 24PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
pakiet socjalny
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji