Agencja Zatrudnienia KS Service

Praca na produkcji przy maszynach CNC

Miejsce pracy: Poznań, Szamotuły, Oborniki, Luboń, Murowana Goślina

Miejsce pracy: Poznań Smochowice

OFERUJEMY

  • wynagrodzenie 2400 zł netto
  • umowa o pracę (po trzymiesięcznym okresie)
  • pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku
  • szkolenia wewnętrzne
  • pracę w zgranym, jak do tej pory, na razie raczej męskim zespole

OCZEKIWANIA

  • umiejętność czytania rysunku technicznego (lub chęć do nauki)
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • zdolności manualne

ZADANIA

  • dbałość o wysoką jakość wyprodukowanych produktów
  • utrzymanie czystości przy maszynach CNC
  • wykonywanie innych prac manualnych zleconych przez przełożonego (m.in. ostrzenie narzędzi, pakowanie)

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do mnie: 503 075 956.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.