Praca na produkcji - Poznań - 22 zł/h

LeasingTeam Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 0024762
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Poszukujesz pracy w Poznaniu!?
  • Masz doświadczenie i chęć do pracy produkcyjnej?
  • Zależy ci na długotrwałej współpracy i dobrym wynagrodzeniu?!

Oczekiwania:

Jeśli tak, skontaktuj się z nami już dziś ! Szukamy zaangażowanych osób do pracy na produkcji w Poznaniu. Prace m.ni przy obsłudze maszyn, pakowaniu. Każdy nowy pracownik otrzymuje przeszkolenie do stanowiska!

Oferta:

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • Stałą pracę w znanym Zakładzie Produkcyjnym
  • Pracę w Poznaniu w systemie 3 zmian
  • UMOWĘ O PRACĘ
  • Możliwość otrzymania ETATU w Firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki (m.in. BENEFITY)
  • Pracę od poniedziałku do soboty
  • Możliwość nauki od doświadczonych pracowników
  • Pracę w zgranym zespole!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.