Praca na produkcji - od zaraz, umowa o pracę!

During Polska Sp. z o. o.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego During Polska Sp. z o.o. wpisana do rejestru pod numerem: 15357 obecnie dla swojego Klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Sosnowiec (Dańdówka)

Zakres obowiązków:
- obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
- lakierowanie płytek elektronicznych
- prace lutownicze
- prace monterskie

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- umowę o pracę tymczasową na pełen etat
- wynagrodzenie podstawowe 3350 zł brutto
- premię frekwencyjną w wysokości 350 zł brutto
- premię powitalną przez pierwsze 3 miesiące w wysokości 300 zł brutto/msc
- dodatek do godzin nocnych 20%
- dodatek za pracę zaplanowaną w sobotę
- możliwość zdobycia premii uznaniowej
- możliwość pracy w godzinach nadliczbowych dla osób chętnych

Wymagania

- dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym
- mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej

Prezentacja firmy

During Polska Sp. z o.o. (Nr Rej. Agencji 15357) – jest częścią holdingu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 350PLN - 4 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji