Praca na produkcji lub magazynie

During Polska Sp. z o. o.

Ozorków, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego During Polska Sp. z o.o. wpisana do rejestru pod numerem: 15357 obecnie dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowiska:

PRACOWNIK MAGAZYNU
PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Ozorków

Zakres obowiązków:

- Pracownik magazynu: obsługa logistyczna linii produkcyjnej (dostarczanie produktów na linię oraz odbiór wyrobu gotowego z linii produkcyjnej), obsługa działku cięcia (dostarczenie materiału na stanowiska oraz odbiór wyrobu), załadunek i rozładunek towaru, inne proste prace magazynowe.

- Pracownik produkcji: ciągła dbałość o zachowanie wysokiej jakości produkowanego asortymentu, obsługa maszyn i urządzeń linii produkcyjnej, prace porządkowe związane z utrzymaniem linii produkcyjnej, inne proste operacje produkcyjne.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez naszego klienta (pierwsza umowa na okres próbny 3-miesięcy)
- dofinansowanie do opieki medycznej
- dofinansowanie do karty Multisport
- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
- możliwość udziału w szkoleniach i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

- Pracownik magazynu: uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych (warunek konieczny) oraz doświadczenie na analogicznym stanowisku min. 6 miesięcy
- Pracownik produkcji: doświadczenie w obsłudze linii produkcyjnej
- dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku

Prezentacja firmy

During Polska Sp. z o.o. (Nr Rej. Agencji 15357) – jest częścią holdingu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
3 600PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji