Praca na produkcji klimatyzacji samochodowych, PARY, Liberec - Czechy

Work Service S.A.

Legnica, dolnośląskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Legnica

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy z branży automotive w chwili obecnej poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Operator/ka Lini ProdukcyjnejProdukcji

Miejsce pracy: Liberec

Opis stanowiska:

- montaż plastikowych elementów;
- montaż silników do klimatyzacji;
- pakowanie elementów;
- obsługa prostych tokarek, pras krawędziowych;
- składanie aluminiowych części klimatyzacji;

Wymagania:

- motywacja do pracy na dłuższy okres czasu;
- dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
- zręczność manualna;
- mile widziane doświadczenie w pracy na stanowiskach produkcyjnych w sektorze motoryzacyjnym;

Oferujemy:

- czeską umowę o pracę na 1 rok;
- wynagrodzenie od 3100zł - 3400zł netto/ miesiąc;
- zakwaterowanie za niewielką dopłatę (50 - 300 zł/miesiąc)
dla par pokoje dwuosobowe !
- możliwość zaliczki po pierwszym tygodniu pracy 1000 CZK;
- 20 dni płatnego urlopu;
- 55% zniżki na posiłek w stołówce pracowniczej;
- pomoc w załatwieniu formalności ( badania lekarskie,
założenie konta bankowego etc.);
- opiekę koordynatora.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.