Praca na produkcji dla Pań i Panów

FallWork Sp. z o.o.

Buk, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Buk

Opis stanowiska:
- przygotowanie wzoru pod zamówienie KLIENTA- produkt specjalny
-stemplowanie produktu na drukarce tampo
-zgłaszanie awarii maszyn, narzędzi
-kontrola ciśnieniowa produktu gotowego
-montowanie sprężyn do wyrobu gotowego

Wymagania:
-chęć do podjęcia pracy od zaraz (Panie i Panowie)
-dyspozycyjność do pracy zmianowej (III zmiany)
-własny dojazd do Dopiewa
- sprawność fizyczna

Oferujemy:
-umowa o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + dodatek zmianowy + premia + dodatki nocne
-terminowe wynagrodzenie do 10 dnia każdego miesiąca
-możliwość przejęcia przez Firmę
-rzetelne i kompetentne podejście ze strony pracodawcy
-możliwość pracy od zaraz
-praca dla Pań oraz Panów
*możliwość zapoznania się z Zakładem , obejrzenia produkcji przed podpisaniem umowy

Zakład mieści się 50 metrów od PKP- dojazd bezpośrednio pociągiem do miejsca pracy.

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do podsyłania swoich aplikacji za pośrednictwem portalu lub bezpośredni kontakt telefoniczny 790 -790-446 w biurze Towarowa 35, V piętro ( budynek Delta - na przeciwko dworca PKP.