Praca na Produkcji dla Każdego

Szczecin, Mierzyn, zachodniopomorskie

KS SERVICE

Opis stanowiska pracy

Chciałbyś dojeżdżać za darmo do pracy, w której zarobisz nawet 3000 zł brutto miesięcznie?

Może masz ochotę na bogaty pakiet benefitów i wydłużone do 50 minut przerwy?

Jeśli odpowiedź jest twierdząca, zapraszamy!

Oferujemy łatwą pracę siedzącą w firmie, dla której ważny jesteś TY, nie Twój wiek czy płeć.

Aplikuj już teraz, a nasz Specjalista oddzwoni i opowie o ofercie.

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i... Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji