Praca na produkcji czeka na Ciebie!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Koło, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Koło

Co możemy Tobie zaoferować?
- szybki proces rekrutacyjny bezpośrednio na terenie firmy połączony z pokazaniem i oprowadzeniem po hali produkcyjnej i stanowisk;
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia w bezpośrednich strukturach Klienta (cały etat)
- wynagrodzenie zasadnicze rosnące ze stażem pracy plus premie miesięczne;
- pracę w dogodnym dla Ciebie systemie - zmianowy lub brygadowy;
- darmowe posiłki;
- nagrody za pomysły i usprawnienia;
- możliwość rozwoju, szkoleń, poszerzania kompetencji zawodowych;

Dodatkowo wszyscy nasi pracownicy mogą korzystać z bogatego pakietu benefitów!

W jego ramach, w atrakcyjnych cenach abonamentowych między innymi:
- karta sportowa OK System;
- ubezpieczenie grupowe PZU;

A także w ramach benefitów jednorazowych:
- darmowe bilety do kina, bony na zakupy;
- zniżki nawet do 50% na zakupy on-line w sklepach, pizzeriach, kawiarniach;
- kody rabatowe z możliwością realizacji w sklepach stacjonarnych;
- nagrody rzeczowe w konkursach pracowniczych;
- nagrody pieniężne za polecenie kandydatów do pracy - od 500 PLN;

Jakie będą Twoje zadania?
- proste prace manualne na produkcji;
- obsługa maszyn/urządzeń produkcyjnych;
- kontrola jakości produktów gotowych;

Czego oczekujemy?
Ciebie i Twojego zaangażowania oraz dyspozycyjności (pracujemy również na nocki)!

Numer referencyjny: LB/2018/06/07
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.