Praca na produkcji - bez doświadczenia

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Legionowo, mazowieckie

Miejsce pracy: Legionowo

Miejsce pracy: Stanisławów Pierwszy ok. Legionowa

Numer ref. PPR/057/KKA

Poszukujesz pracy na produkcji? Mamy idealną ofertę dla Ciebie!

Firma zajmuje się produkcją zamknięć z tworzyw sztucznych do opakowań. Poszukujemy osób, które będą pracować na stałe. Nie wymagamy doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + liczne premie i dodatki)
  • Umowę o pracę bezpośrednio u Klienta
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia - jasna ścieżka rozwoju
  • Bogaty pakiet benefitów oraz imprezy okolicznościowe

Zadania:

  • Pomoc przy obsłudze maszyn (nieskomplikowane prace fizyczne)
  • Selekcja oraz kontrola jakości produktów
  • Prace pomocnicze

Wymagania:

  • Gotowość do wyrobienia badań sanitarno-epidemiologicznych
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej (3 zmiany)
  • Zaangażowanie oraz chęci do pracy!

Nie czekaj dołącz do naszego zespołu ! :)

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials