PRACA NA PRODUKCJI - bez doświadczenia - OD ZARAZ

HRBC GROUP SP. z o.o.

Francja, okolice Lyonu, zagranica

Opis stanowiska pracy

• prace przy produkcji kiełbas i kaszanek wg gotowych receptur

• obsługa sprzętu do nadziewania

• ważenie i łączenie składników

• etykietowanie, pakowanie produktu

• opcjonalnie praca na magazynie

Oferujemy

• francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego

• wynagrodzenie ok. 1550€ netto miesięcznie

• zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy, w pełni wyposażone

• częściowy zwrot kosztu dojazdu do Francji (50-100€)

• zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€

• możliwość podjęcia pracy przez cały rok lub sezonowo

• opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu

• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

• znajomość specyfiki pracy produkcyjnej, zwłaszcza żywności (sterylność, dokładność)

• dobra kondycja fizyczna (praca fizyczna)

• mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B i auta na wyjazd

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy