Praca na produkcji Aleksandrów

Seito Polska Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki, łódzkie

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki

Seito Polska Sp. z o.o. lider na rynku outsourcingu procesów okołoprodukcyjnych, który wysoko ceni sobie bezpieczeństwo pracy i jakość usług, w związku z rozpoczęciem nowego projektu poszukuje:

PRACOWNIKÓW PRODUKCJI
miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki

Zadania:

• układanie i stretchowanie palety;

• pakowanie kosmetyków na linii produkcyjnej w opakowania zbiorcze w zespołach kilku i kilkunastu osobowych;

• kontrola jakości pakowanych produktów.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku;

• Dodatkowe ubezpieczenie na życie;

• Prywatną opiekę medyczną i/lub kartę sportową;

• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia w systemie zmianowym pn-pt (czasem również w sobotę)

• posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej;

• gotowość do pracy w systemie zmianowym;

• motywacja do pracy;

• zdolności manualne.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.