Opis stanowiska pracy

Oferujemy:
• Umowę o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie + premia miesięczna
• Stałe i stabilne zatrudnienie z możliwością przejścia w struktury firmy.
• Benefity: Multisport, grupowe ubezpieczenie PZU, Medicover, imprezy integracyjne, kupony zniżkowe, wczasy pod gruszą, premie świąteczne, paczki dla dzieci, premie na polecenie pracownika, bon z okazji urodzenia się dziecka, upominki urodzinowe, dofinansowanie do stołówki, kursy językowe
• Wdrożenie do pracy – komplety pakiet szkoleń.
• Trzyzmianowy system pracy
• Prace w międzynarodowej, renomowanej firmie z branży automotive.

Zadania:
• Obsługa pras do kucia/pras do montażu, wykonanie planu produkcyjnego.
• Obsługa przyrządów i maszyn pomiarowych.
• Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.
• Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej, wykonywanie czynności związanych z utrzymaniem ruchu.

Wymagania

• Wykształcenie – preferowane techniczne.
• Min. roczne doświadczenie w pracy na produkcji.
• Mile widziane uprawnienia na suwnice, wózki widłowe.
• Obsługa przyrządów pomiarowych, znajomość rysunku technicznego.
• Motywacja do pracy i chęć rozwoju.

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
3.400,00 zł - 4.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji