Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

Praca na produkcji 19zł brutto/h!

Poznań, wielkopolskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy 15 pracowników do pracy przy produkcji podzespołów części samochodowych.

Miejsce pracy: KONINKO k.Poznania

Zadania:

• prace produkcyjne przy wyrobie elementów plastikowych
• przycinanie plastikowych elementów
• inne zlecone prace produkcyjne

Wymagania:

• doświadczenie w pracy produkcyjnej
• skrupulatność i dokładność w wykonywaniu działań
• własny dojazd do pracy
• dyspozycyjność do pracy systemie 3 zmianowym

Oferujemy

• Praca w systemie trzyzmianowym 6-14; 14-22; 22-6.00
• Stawka dzienna 19 zł brutto/h
• Umowa o pracę tymczasową
• Atrakcyjny pakiet benefitów socjalnych

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń po numer 785420410

 Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Produkcja