Praca na ogrzewanej nowoczesnej hali magazynowej.

39-200 Dębica, podkarpackie

Metkom

Opis stanowiska pracy

1.Odbieranie surowców wtórnych i innych odpadów z miejsc składowania oraz transport wózkiem widłowym w wyznaczone miejsce
2.Obsługa wózka widłowego

Oferujemy:

1.Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o światowej renomie
2.Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników
3.Możliwość awansów wewnętrznych
4.Nie posiadasz uprawnień na wózki widłowe? Nie ma sprawy , przeprowadzamy pełne szkolenie UDT wraz z egzaminem.

Wymagania

Wymagania

1.Uprawnień do obsługi wózków widłowych (certyfikat ukończenia kursu) / jeśli ich nie posiadasz zapewniamy pełne szkolenie.
2.Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
3.Gotowość do pracy w systemie III zmianowym
4.Dokładność, sumienność i zaangażowanie

Dlaczego Metkom ? :

- Pracuj w firmie o światowej renomie
- Posiadamy 22 letnie doświadczenie w branży
- Posiadamy 5 oddziałów
- Dołącz do grona ponad 120 zadowolonych pracowników
- Bądź Eco razem z nami

W branży działamy od ponad 20 lat, konsekwentnie pracując na obecną pozycję. Zdobyte... doświadczenie umożliwia nam profesjonalną odpowiedź na każdą potrzebę rynku. Centrala naszej firmy znajduje się w Dębicy. Równorzędnie działają jeszcze trzy oddziały. Oddział Rzeszów mieści się przy strategicznej trasie wylotowej Rzeszów-Warszawa. Drugi znajduje się w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Euro-Park Mielec. Trzeci w Sędziszowie Małopolskim oraz czwarty w Radomiu.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Logistyka , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie