Praca na miejscu w Portugalii z językiem niemieckim !

Lizbona, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest firma o globalnym zasięgu z wieloletnim doświadczeniem w branży Customer Service, z niemieckojęzycznym oddziałem w Portugalii.

Obecnie na jeden z projektów, poszukujemy osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę związaną ze wspraciem klienta w Lizbonie na stanowisku Specjalisty ds. obsługi klienta z językiem niemieckim. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za obługę klientów niemieckojęzycznych marki w kwestii odpowiadania na zapytania dotyczące produktów (zarówno mailowo, jak i telefonicznie).

Nasz klient zapewnia:

atrakcyjne wynagrodzenie
stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
prywatne ubezpieczenie medyczne
kartę MultiSport
pracę zmianową
niekorporacyjną strukturę firmy
profesjonalne szkolenia

Od Ciebie oczekujemy:

biegłej znajomości języka niemieckiego,
komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
gotowości do pracy na pełen etat w stolicy Portugalii.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa