Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Praca na magazynie-praca dla kobiet

Od: Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Miejsce pracy: Warszawa

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (KRAZ nr 12861) Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy tymczasowej dla jednego z naszych Klientów na stanowisku:

Numer ref: SORT/URSW

Oferujemy:
-długoterminowe zatrudnienie w międzynarodowej firmie logistycznej,
-zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze składkami ZUS,
-odzież roboczą,
-stawki godzinowe 17,00 zł i 22,10 zł brutto.

Czas pracy:
- 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku,
- system pracy zmianowy rotacyjny, praca w zmianach 16:30-23:30 i 23:30-05:30.

Obowiązki:
- sortowanie lekkich przesyłek kopertowych,
- pozostałe prace zlecone przez przełożonego.

Wymagania:
-motywacja do pracy,
-dyspozycyjność,
-chęć znalezienia stałego lub długoterminowego zatrudnienia.

Dziękujemy za przesłana aplikację.
Zainteresowane osoby również zapraszamy do siedziby Agencji osobiście:
Agencja Pracy Czasowej Tempus A
ul. Meander 15 (okolice metra Natolin)
02-791 Warszawa
godziny otwarcia: poniedziałek- piątek, 10.00- 16.00

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych – Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 55, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji przez Agencję Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych wyłącznie podmiotom, którym powierzenie danych osobowych jest konieczne w celu przeprowadzenia kolejnych procesów rekrutacji, w tym w szczególności udostępnienia danych potencjalnym pracodawcom, jak również podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. oraz podmiotom wspierającym Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K.. w prowadzeniu rekrutacji – zewnętrznym podmiotom rekrutującym.”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy