Praca na magazynie 12.32€/h - wózek widłowy 13.25€/h

OTTO Work Force

Tholen, Holandia, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Tholen, Holandia

Znasz angielski, niemiecki albo niderlandzki? Wyjedź do Holandii i zbieraj zamówienia na magazynie z markowym obuwiem. To fajna praca w dynamicznym środowisku!
Masz uprawnienia i doświadczenie w obsłudze wózków wysokiego składu? Wykorzystaj swoje umiejętności i zarabiaj nawet 13.25€ na godzinę!

Warunki zatrudnienia:
• Konkurencyjna stawka – nawet 12.32 EUR na godzinę (z uprawnieniami nawet 13.25 €/h)
• Dodatki zmianowe za nocki, pracę w weekendy itp. – od 25 do 100% stawki podstawowej EXTRA
• Zakwaterowanie oraz transport do pracy (jeśli potrzebujesz)
• Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
• Pomoc w organizacji transportu do Holandii
• Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
• Aplikacja myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
• Telefoniczna pomoc 24/7 - Operations Service Center
• Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
• Możliwość współpracy długookresowej
• Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego
• Mile widziane doświadczenie w pracy ze skanerem lub inne dotyczące branży logistycznej
• Dobra kondycja fizyczna
• Uprawnienia i doświadczenie (min. 4 miesiące) w obsłudze wózków widłowych – nie dotyczy order pickera

Opis stanowiska:
Pakowanie i zbieranie zamówień lub obsługa wózka wysokiego składu. To praca na 3 zmiany: 6-14/15 lub 7.30-16.30 i 14/15-22.

Interesujące? Zgłoś się już TERAZ!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.