PRACA NA LOTNISKU W MONACHIUM

Headwaypersonal GmbH

Niemcy, Monachium, zagranica

Opis stanowiska pracy

Oferta pracy dla mężczyzn:

Zakres obowiązków:

  • obsługa bagażowa samolotów
  • praca fizyczna przy załadunku i rozładunku samolotów
  • praca zarówno w hali terminala jak i na płycie lotniska na zewnątrz

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego B2 również w mowie i piśmie (pierwszy tydzień to szkolenia wyłącznie w języku niemieckim) – niestety znajomość angielskiego nie jest brana pod uwagę
  • zdrowie i sprawność fizyczna
  • mila aparycja, brak nałogu alkoholowego oraz chęć wyjazdu do Niemiec na stałe
  • zaświadczenie o niekaralności (przysiegle przetłumaczone na niemiecki)
  • prawo jazdy (samochód nie jest wymagany ale prawo jazdy tak)

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w netto („na rękę“) 1600-1900€ (1. klasa podatkowa) oraz 1800 - 2100€ (3. klasa podatkowa)
  • system pracy 7/3 tzn 7 dni pracy – 3 dni wolnego
  • poranna zmiana od 4:00 – wieczorna zmiana do 24:00 – brak zmian nocnych
  • niemiecka umowa na czas nieokreślony
  • przejście bezpośrednio do pracodawcy po 9 miesiącach
  • pierwszy dzień pracy w najgorszym scenariuszu możne nastąpić nawet do max 2 tygodni od przyjazdu (w zaleznosci od dostępnych terminów szkoleń wstępnych oraz badan lekarskich oraz formalności na miejscu)
  • w cenę wyjazdu należy również wkalkulować opłaty za bilet miesięczny - rożne ceny w zależności od rodzaju biletu po aglomeracji Monachijskiej

Zakwaterowanie:

  • koszty zakwaterowania dofinansowuje pracodawca przez pierwsze trzy miesiące - pracownikowi potracane jest przez ten okres 200€ z wypłaty
  • od czwartego miesiąca pracownik w całości pokrywa koszty swojego zamieszkania - w zależności od rodzaju zakwaterowania jakie wybierze - przykładowo: pokój jednoosobowy 480 € pokój dwuosobowy 430 € (München ma niestety najdroższe w całych Niemczech koszty czynszów)
  • zakwaterowanie jest opcja dodatkowa - pracownik może od początku zatrudnienia nie korzystać z oferowanych zakwaterowań
  • wszystkie mieszkania znajdują się w pobliżu stacji S-Bahn z połączeniem na lotnisko

Prezentacja firmy

Seit 1997 bedeutet headway Fortschritt. Für SIE. <br/> <br/>Wir sind e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Obsługa klienta, Praca Praca fizyczna