PRACA NA LOTNISKU W MONACHIUM

Headwaypersonal GmbH

Niemcy, Monachium, zagranica

Opis stanowiska pracy

Oferta pracy dla mezczyzn:

Zakres obowiazkow:

  • obsluga bagazowa samolotow
  • praca fizyczna przy zaladunku i rozladunku samolotow
  • praca zarowno w hali terminala jak i na plycie lotniska na zewnatrz

Wymagania:

  • znajomosc jezyka niemieckiego B2 rowniez w mowie i pismie (pierwszy tydzien to szkolenia wylacznie w jezyku niemieckim) – niestety znajomosc angielskiego nie jest brana pod uwage
  • zdrowie i sprawnosc fizyczna
  • mila aparycja, brak nalogu alkoholowego oraz chec wyjazdu do Niemiec na stale
  • zaswiadczenie o niekaralnosci (przysiegle przetlumaczone na niemiecki) oraz dokumet APOSTILLE (wniosek sklada sie w tym samym sadzie gdzie wydawane jest zaswiadczenie o niekaralnosci)
  • prawo jazdy (samochod nie jest wymagany ale prawo jazdy tak)

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w netto („na reke“) 1600-1900€ (1. klasa podatkowa) oraz 1800 - 2100€ (3. klasa podatkowa)
  • system pracy 7/3 tzn 7 dni pracy – 3 dni wolnego
  • poranna zmiana od 4:00 – wieczorna zmiana do 24:00 – brak zmian nocnych
  • niemiecka umowa na czas nieokreslony
  • przejscie bezposrednio do pracodawcy po 9 miesiacach
  • pierwszy dzien pracy w najgorszym scenariuszu moze nastapic nawet do max 2 tygodni od przyjazdu (w zelznosci od dostepnych terminow szkolen wstepnych oraz badan lekarskich oraz formalnosci na miejscu)
  • w cene wyjazdu nalezy rowniez wkalkulowac oplaty za bilet miesieczny - rozne ceny w zaleznosci od rodzaju biletu po aglomeracji Monachijskiej

Zakwaterowanie:

  •  koszty zakwaterowania dofinansowuje pracodawca przez pierwsze trzy miesiace - pracownikowi potracane jest przez ten okres 200€ z wyplaty
  • od czwartego miesiaca pracownik w calosci pokrywa koszty swojego zamieszkania - w zaleznosci od rodzaju zakwaterowania jakie wybierze - przykladowo: pokoj jednoosbowy 480 € pokoj dwuosobowy 430 € (München ma niestety najdrozsze w calych Niemczech koszty czynszow)
  • zakwaterowanie jest opcja dodatkowa - pracownik moze od poczatku zatrudnienia nie korzystac z oferowanych zakwaterowan
  • wszytskie mieszkania znajduja sie w poblizu stacji S-Bahn z polaczeniem na lotnisko

Prezentacja firmy

Seit 1997 bedeutet headway Fortschritt. Für SIE. <br/> <br/>Wir sind e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Obsługa klienta, Praca Praca fizyczna