Opis stanowiska pracy

Komisjonowanie artykułów spożyczwych za pomocą systemu pick by voice i pakowanie ich na wózki widłowe niskiego składu. Praca tylko dla mężczyzn

Wymagania:

  • znajomość liczebników po niemiecku od 1-100
  • własne auto na dojazdy do pracy

Praca od poniedziałku do piątku oraz dwuzmianowa:

  • 5.00-13.30
  • 14.30-23.00

Praca tylko dla mężczyzn.

Temperatura do -30 stopni

Stawka: 11,50EUR7h brutto, czyli przy niemieckiej klasie podatkowej 1 wychodzi jakieś 1.300EUR netto.

Mieszkanie w okolicy do 10km od miejsca pracy. Mieszkania do opłacenia z wynagrodzenia. do ok. 300EUR za wyposażony pokój.

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy SERVIS HR jest niepubliczną jednostką świadc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne