Praca na budowie - Norwegia, rejon Innlandet, różne zawody

Adecco Solutions AS

Innlandet, Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dal naszych klientów w okolicach Hamar i całego rejonu Innlandet poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska: malarz, cieśla szalunkowy, cieśla konstrukcyjny, fliziarz, monter podłog, murarz.

Zapewniamy:

  • wynagrodzenie od 220 NOK do 245 NOK na godzinę brutto na projekcie, w zależności od projektu, dojazdy do pracy według taryfikatora
  • pomoc w znalezieniu odpłatnego mieszkania w cenie 2500 NOK za 14 dni
  • opiekę konsultanta w biurze
  • stabilne projekty
  • gratis ubrania robocze, obuwie i narzędzia

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum 3 lata doświadczenia w zawodzie
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub norweskiego
  • możliwość przyjazdu własnym samochodem będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Adecco Norwegia jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna