Praca marzeń dla miłośników podróży

HAYS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1163884

Do naszego zespołu poszukujemy osoby, dla której praca w obszarze podróży po świecie to spełnienie marzeń.

Czym będziesz się zajmować?
Do Twoich obowiązków jako Specjalisty ds. Obsługi Klienta będzie należało przyjmowanie zgłoszeń od klientów drogą głównie telefoniczną i mailową, rozwiązywanie powstających problemów i udzielanie odpowiedzi na pojawiające się zapytania. Będziesz odpowiedzialny/a za zapewnienie jak najlepszych doświadczeń klienta z naszą firmą.

Czego wymagamy?
  • Doświadczenie w obsłudze klienta nie jest wymagane, ale jeśli je posiadasz, będzie to dodatkowy atut!
  • Oczekujemy znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2 oraz innego języka europejskiego również na poziomie min B2.
  • Chęci do nauki i komunikatywności

Co możemy Ci zaoferować?
  • Darmowe bilety lotnicze na podróże po całym świecie
  • Liczne zniżki na pozostałe usługi związane z wyjazdami np. rabaty na noclegi itp.
  • Szeroki pakiet benefitów w ramach platformy kafeteryjnej
  • Kartę multisport
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku i zdobycia pierwszych doświadczeń w korporacji

Co musisz zrobić, żeby do nas dołączyć?
Wystarczy, że zaaplikujesz na to ogłoszenie przesyłając swoje CV

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy