Praca magazynowa w Berlinie – bez zakwaterowania! - 12€/h

OTTO Work Force

Großbeeren pod Berlinem, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Großbeeren pod Berlinem

Oferta bez zakwaterowania!
Super oferta pracy na magazynie sklepu z modą – lekkie i proste zadania bez wymaganej znajomości języka niemieckiego!

Zadania:
• Zbieranie zamówień on-line za pomocą skanera ręcznego (Odzież oraz akcesoria)
• Pakowanie i przekazywanie do wysyłki
• Wykładanie artykułów
• Sprawdzanie jakości artykułów
• Inne prace magazynowe, np. utrzymanie czystości hali

Oferujemy:
• Wynagrodzenie: 11,25€ - 12€ brutto/godzinę
• Możliwość skorzystania z prywatnych przewoźników na trasach:
Zielona Góra – Krosno Odrzańskie – Cybinka
Sulęcin – Torzym – Boczów – Rzepin
Gorzów Wlkp. – Dębno – Kostrzyn nad Odrą
Przystanki na trasie również w Słubicach i innych miejscowościach
• Do 30 dni urlopu (w zależności od stażu pracy)
• Umowa o pracę tymczasową na warunkach niemieckich (130 godzin pracy w miesiącu)
• Praca na 3 zmiany: 6-14, 14-22, 22-6 (dodatek 25% za pracę w godzinach 23-6)
• Ubezpieczenie i dostęp do opieki zdrowotnej
• Gwarantowane umową 151 godzin pracy w miesiącu
• Możliwość uzyskania dodatku socjalnego na dziecko (Kindergeld) i zwrotu podatku niemieckiego
• Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności
• Stabilność zatrudnienia potwierdzona licznymi certyfikatami
• Wszystkie świadczenia socjalne

Wymagania:
• Chęć dojeżdżania do pracy w Berlinie (lub własne zakwaterowanie)
• Nie wymagamy znajomości j. niemieckiego

Zainteresowany? Zgłoś się! Podamy Ci więcej szczegółów.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.