Praca lekarz specjalista - konkurs ofert

Portal-medica.pl

Gniezno, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Na podstawie art. 26 i 27 Ustawy „o działalności leczniczej”

Dyrektor Szpitala Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie ogłasza konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie:

  1. chirurgii ogólnej i małoinwazyjnej
  2. ortopedii i traumatologii narządów ruchu
  3. chorób wewnętrznych
  4. pediatrii
  5. neonatologii
  6. kardiologii
  7. ginekologii i położnictwa
  8. otorynolaryngologii
  9. intensywnej terapii i anestezjologii
  10. medycyny paliatywnej i opieki długoterminowej
  11. ratownictwa medycznego w SOR
  12. ratownictwa medycznego w Pomocy Doraźnej
  13. okulistyki
  14. urologii
  15. chorób zakaźnych
  16. reumatologii
  17. endokrynologii
  18. neurologii
  19. dermatologii
  20. badań profilaktycznych
  21. diagnostyki (wg opisu przedmiotu konkursu 21.1-21.10)
  22. onkologii
  23. logopedii
  24. rehabilitacji
  25. wykonywania  zabiegów wszczepiania rozruszników i kardiowerterów serca
  26. pakietu onkologicznego
  27. nefrologii
  28. psychiatrii
  29. POZ

zgodnie z opisem przedmiotu konkursu stanowiącego załącznik nr 1 do SWKO.

Udzielanie świadczeń zdrowotnych obejmuje okres 36 miesięcy od 1 października 2017r.

Oferta powinna być sporządzona na formularzu ofertowym, który wraz z SWKO można pobrać
od dnia 29.06.2017r w siedzibie Szpitala ul. Św. Jana 9,  pokój nr 21 w godzinach 7-1430
od poniedziałku do piątku lub ze strony internetowej  Szpitala www.zoz.gniezno.pl

Oferty należy składać w formie papierowej  w zamkniętych kopertach opisanych zgodnie
z SWKO i numerem telefonu oferenta do dnia 21.08.2017r do godz.  14.00 w siedzibie Szpitala
ul. Św. Jana 9,  pokój nr 21 w godzinach 7-1430

Otwarcie ofert nastąpi w sali konferencyjnej w siedzibie Szpitala ul. Św. Jana 9 w dniu 22.08.2017r o godz.  900

Termin związania ofertą 60 dni.

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu ofert zostanie ogłoszone na stronie internetowej Szpitala

i na tablicach  informacyjnych do dnia 24.08.2017r

Zastrzega się prawo do odwołania konkursu ofert w całości lub części, przedłużenia terminu składania ofert i terminu ogłoszenia  o rozstrzygnięciu konkursu ofert bez podania przyczyny.

Dyrektor

Szpitala Pomnik Chrztu Polski

w Gnieźnie

Krzysztof Bestwina

Po

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia