Praca Kierowca C+E– Obsługa stałego połączenia krajowego

WIS W.Dzik, S.Dzik Sp.j.

Słupsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli jesteś kierowcą i mieszkasz w Słupsku lub okolicach.

Denerwują Cię kilkutygodniowe pobyty poza domem, długie dojazdy i późne powroty z pracy, masz dość ciągłego nocowania w kabinie auta, chciałbyś spać we własnym łóżku, a weekendy spędzać w domu z rodziną i przyjaciółmi.

Jeśli na któreś pytanie odpowiedziałeś twierdząco to nasza oferta jest skierowana do CIEBIE!

Miejsce pracy: Słupsk

Oferujemy pracę dla kierowcy z uprawnieniami C+E i doświadczeniem, przy obsłudze stałej linii krajowej ( tylko dwa noclegi w tygodniu poza domem, pracę zaczynasz w poniedziałki ok. godz. 17)

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie miesięczne na poziomie 5500 – 6000 zł netto
  • wynagrodzenie zasadnicze plus premia w sumie od 250 do 300 zł netto / dzień
  • systemy pracy pn – sb od 17:00 do 8:00
  • pracę na autach marki Mercedes będących pod stałym nadzorem serwisu
  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym w PZU
  • możliwość dodatkowej opieki medycznej w ramach pakietów LUX MED-u
  • dodatkowe szkolenia z zakresu BHP / ADR / pierwszej pomocy medycznej
  • szkolenia oraz stałe fachowe wsparcie w zakresie obsługi tachografu i rozliczania pracy

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy C+E było aktualne, a przede wszystkim kod 95
  • karta kierowcy (na tarczki już nie mamy :)
  • świadectwo kwalifikacji zawodowej (wiemy że to już masz w kodzie 95)
  • aktualne orzeczenie psychologiczne (to też masz w kodzie 95)
  • zaświadczenie lekarskie (i to też tam jest)
  • chęć i zaangażowanie w powierzoną pracę (to przełoży się na wysokość wynagrodzenia)
  • kierowcy z doświadczeniem w podobnej pracy są szczególnie mile widziani

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Dołącz do nas, pod numerem telefonu: 781 448 276 udzielimy dalszych informacji Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: wis@wis.com.pl

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

Słowa kluczowe do ogłoszenia i mailingu: Kierowca, Dostawca, CE, C+E, Kierowca krajowy, Kierowca CE, Kierowca C+E, Transport, Spedycja

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne, Praca Praca fizyczna