Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • kompletacja zamówień - zbieranie zamówień - Order Picker
  • prace przy liniach produkcyjnych - obsługa maszyn/praca przy taśmie produkcyjnej
  • sortowanie owoców i warzyw
  • przygotowywanie bukietów
  • inne prace pomocnicze

Charakter wykonywanej pracy jest uzależniony od zakładu i miejsca wykonywanej pracy

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy w Holandii
  • dyspozycyjność od zaraz na długi okres czasu
  • chęć i motywacja do pracy fizycznej
  • mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego/niemieckiego/niderlandzkiego
  • mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie, ubezpieczenie
  • pomoc w załatwieniu formalności i opiekę koordynatora
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dojazd do miejsca pracy

Osoby zainteresowane zapraszam do osobistego odwiedzenia biura w Katowicach, ul. Gliwicka 228

bądź telefoniczny kontakt z naszymi specjalistkami Żanetą +48 508 569 173 i Edytą +48 536 550 085

lub mailowy kontakt zaneta.cien(małpka)beetsma.pl
e.staszak(małpka)beetsma.pl

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji