Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 26/09/2018.

Praca fizyczna - sortowanie aluminium

Gdańsk, pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:
  • umowa zlecenie,
  • stawka 20 zł brutto/h,
  • możliwość dłuższej współpracy,
  • pracę na jedną zamianę od 7:00 do 15:00.

Wymagamy:
  • dyspozycyjności w godzinach od 7:00-15:00,
  • gotowości do pracy fizycznej,
  • rzetelności, sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • gotowości do pracy w lokalizacji: okolice Stadionu Energa Gdańsk,

Zadania:
  • sortowanie aluminium,
  • prace porządkowe,
  • pozostałe prace zlecone tego dnia przez przełożonego,

Poleć naszą ofertę znajomym, poszukujemy 2 osób!

Numer referencyjny: PFA/08/2018/GDA

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego... lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne