Praca fizyczna, produkcja, zakwaterowanie/dodatek transportowy.

Work Service S.A.

Tarnowskie Góry, śląskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Work Service Czech s.r.o. to międzynarodowa agencja, która zajmuje się doradztwem personalnym i pośrednictwem pracy. Wpis do czeskiego rejestru firm o numerze 26818426. Gwarantujemy ponadstandardową opiekę nad klientami i poszukującymi pracy. W krótkim czasie zapewnimy Ci pracę odpowiadającą Twoim potrzebom lub doradzimy Ci, jak taką znaleźć.

Dla naszego klienta, producenta przewodów hydraulicznych, obecnie poszukuję: Operatorów maszyn.

Miejsce pracy: miasto Odry, w Republice Czeskiej. Położenie: 40 km. za Ostravą, pierwszym większym miastem za polską granicą.

Zakres zadań:
Przygotowanie materiału do maszyn.
Dopilnowanie ilości materiału w maszynie.
Wulkanizacji.
Kontroli jakości, uzupełnienie karty produktu.
Utrzymywanie czystości w miejscu pracy.

Oczekiwania:
Kandydat może pochwalić się dobrą kondycją fizyczną.
Zna język czeski w stopniu minimum podstawowym, bądz chce się go nauczyć.
Dyspozycyjność do podjęcia pracy od 9.10.2018r.

Oferujemy:
Wynagrodzenie w przedziale około: 4.300- 5.000 brutto/miesięcznie.
Kontrakt: czeska umowa o pracę, od razu na rok czasu.
Opłacone zakwaterowanie w hotelu z dostępem do WI-FI i pralki (bezpłatnie).
Możliwość rozwoju kariery zawodowej.
Dofinansowanie posiłków w zakładowej kantynie (na każdej zmianie).
Możliwość wypracowywania nadgodzin, dla chętnych.
Szkolenie przed przystąpieniem do pracy.
Możliwość wzięcia zaliczki już po tygodniu pracy.
Realna możliwość przejścia pod firmę klienta.
Pomoc w załatwieniu formalności, związanych z zatrudnieniem.
Opiekę koordynatora, w języku polskim.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.