Praca fizyczna - nocki Łódź

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Brzeziny, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Grupa Progres (nr cert. 5088) to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej i rekrutacji stałych.

Zatrudnimy do magazynu kurierskiego osoby do pracy fizycznej przy rozładunku i załadunku paczek

Miejsce pracy: Łódź Widzew (okolice Selgrosu)

Wymagania

Obowiązki:

  • praca fizyczna, rozładunek i załadunek kontenerów
  • mile widziane osoby z uprawnieniami na wózki (niski skład)

Oferta:

  • pracę od poniedziałku do piątku na jedną zmianę (18:00-2:00)
  • umowa zlecenie ze składkami ZUS, po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę
  • od 3400 zł/m-c brutto przy 168h pracy (możliwość nadgodzin)
  • praca od zaraz!

Szukamy osób pełnoletnich, mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie lub przy obsłudze wózka widłowego.

Prezentacja firmy

Progres HR Poland Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji