Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/10/2017.

PRACA FIZYCZNA- BEZ DOŚWIADCZENIA

Wrocław, dolnośląskie

Albedo HR

Opis stanowiska pracy

Grupa AKCJA JOB ALBEDO HR Sp. z o.o, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego - NR CERTYFIKATU 13443 dla swojego partnera we Francji poszukuje osoby na stanowisko:

SZLIFIERZ ODLEWÓW ŻELIWNYCH (do przyuczenia)

Miejsce pracy: Francja

Zadania:
• prace związane z obróbką odlewów żeliwnych i stalowych: oczyszczanie, szlifowanie, piłowanie, polerowanie;

Wymagania

• umiejętność obsługi szlifierki kątowej
• dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
• prawo jazdy kat. B mile widziane

Oferujemy:

• legalną pracę dla renomowanych firm francuskich
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na warunkach francuskich
• gwarancję zakwaterowania
• zwrot kosztów przejazdu Francja-Polska, Polska-Francja (mile widziani kandydaci z własnym autem)
• pomoc przy załatwieniu niezbędnych formalności
• zdalną opiekę koordynatora polskojęzycznego przez cały okres trwania projektu.
• ubrania robocze
• możliwość spotkania rekrutacyjnego w dogodnej dla siebie agencji w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach lub Rzeszowie

Firma Albedo HR- świadczy usługi w zakresie rekrutacji dla pracodawców z Francji. Nasz... doświadczony zespół dzięki bardzo dobrej znajomości rynku pracy oferuje legalne zatrudnienie we Francji, zapewniając wszelkie świadczenia i pomagając w organizacji wyjazdów i zakwaterowania.

Szybko i skutecznie znajdziemy Ci dobrą pracę.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Produkcja