Praca Fizjoterapeuta szpital REH Sokołów Podlaski

Prowork.PL

Biała Podlaska, podlaskie

Opis stanowiska pracy

PILNIE Praca dla Fizjoterapeuty  od LIPCA 2022 w nowoczesnym prywatnym szpitalu rehabilitacyjnym rejon Sokołow Podlaski. Mile widziany absolwent fizjoterapii. Rozpocznij karierę jako fizjoterapeuta w prywatnej placówce rehabilitacyjnej  i pracuj jako rehabilitant fizjoterapeuta. Zarejestruj się na stronie ProworkPl MED i aplikuj na oferty dla rehabilitantów Mazowiecke/ Sokołów Podlaski

ProworkPl MED, w imieniu klienta, prywatnej prywatnej kliniki rehabilitacyjnej o wysokim standardzie usług poszukuje kandydata na stanowisko Młodszy Fizjoterapeuta  do pracy z pacjentami placówki przebywającym na leczeniu w trybie stacjonarnym ( schorzenia neurologiczne, rehabilitacja poszpitalna) jak i rehabilitacja ambulatoryjna ( schorzenia neurologiczne, ortopedyczne, leczenie po-Covidowe) Mile widziane doświadczenie w pracy z pacjentami  na oddziale szpitalnym/ w placówce rehabilitacyjnej. Pracodawca zaprasza również do współpracy absolwentów fizjoterapii z dużą motywacją do pracy i rozwoju zawodowego oraz szkoleń. Zatrudnienie  - elastyczny grafik/ do ustalenia z kandydatem. Pracuj jako rehabilitant fizjoterapeuta w specjalistycznym ośrodku rehabilitacyjnym Mazowieckie/ rejon Sokołów Podlaski.

Warunki

Stała współpraca  i wynagrodzenie do negocjacji - kontrakt lub umowa o pracę
Elastyczne godziny pracy i grafik/ dowolne dni tygodnia
System szkoleń zawodowych dla fizjoterapeutów
Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą - prywatna klinika rehabilitacyjna Mazowieckie/ rejon Sokołów Podlaski

Procedura rekrutacyjna

ProworkPl MED oferty pracy medycyna. Aplikuj na oferty pracy jako Rehabilitant Fizjoterapeuta i podpisz kontrakt bezpośrednio z prywatną kliniką. Jak znaleźć pracę jako Fizjoterapeuta Mazowieckie?
Zarejestruj się z Prowork PL MED i aplikuj na aktualne oferty dla Fizjoterapeutów różne terminy pracy 2022.

Proworkpl MED recruitment of Doctors and Nurses in Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. Rekrutacja Kadry Medycznej. Praca dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce Office Proworkpl MED, ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.

Wymagania

Wykształcenie kierunkowe - fizjoterapia
Doświadczenie jako fizjoterapeuta na oddziałach szpitalnych/ w placówkach rehabilitacyjnych będzie dodatkowym atutem. Mile widziani  absolwenci fizjoterapii.
Empatia, umiejętność utrzymywania przyjaznych relacji z pacjentami i zespołem
Gotowość do podjęcia pracy od LIPCA/ sierpnia  2022 lub późniejszy termin do ustalenia.

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad dzieckiem, Praca Opieka nad osobami starszymi